Türkiye'nin tüm resmi kurumları...
Anasayfa | Açılış Sayfası Yap | Sık Kullanılanlara Ekle | İletişim
T.C. Kimlik No Araç Sorgulama ÖSYM Sonuçları sgk Hizmet Dökümü Taşıt Vergisi Kurumlar Vergisi Telefon Rehberi    Sayfanın konuları: KOSKİ, KOSKİ, Konya Su ve Kanalizasyon İdaresi, KOSKİ Fatura Sorgulama, KOSKİ Borç Sorgulama, KOSKİ Abonelik, KOSKİ Arıza

KOSKİ

  • KOSKİ - Konya Su ve Kanalizasyon İdaresi

    Konya Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü'nün (KOSKİ) resmi internet sitesinde, kurumun yönetimi, hizmetleri, projeleri, duyuru ve ihaleleri konusunda bilgi alabilirsiniz. Sitede, abonelik işlemleri, itirazlar, genel fatura bilgileri, tarifeler, anlaşmalı bankalar ve laboratuvar hizmetleri konusunda bilgiler de var. Sitede online olarak borç-fatura sorgulaması yapabilir, arıza bildirebilir, itirazda bulunabilirsiniz.


  • KOSKİ Borç Sorgulama

    KOSKİ resmi sitesinde, KOSKİ faturanızı sorgulayabilirsiniz. Yukarıdaki linke tıklayıp, açılacak sayfadaki kutuya abonelik numaranızı girerek, KOSKİ borcunuzu öğrenebilirsiniz.


devletsitesi.net, e-devlet hizmetlerine kolay erişilmesi amacıyla oluşturulmuştur ve resmi kurumlar ile hiçbir ilişkisi yoktur.
Sitede; TC Kimlik No Sorgulama, TC Kimlik No Doğrulama, sgk, sgk Emeklilik Yaşı Hesaplama, sgk Ne Zaman Emekli Olabilirim, sgk Emekli Maaşım Bağlandı mı, Kurumlar Vergisi, Motorlu Taşıtlar Vergisi, Araç Sorgulama, Milli Piyango, Süper Loto, Sayısal Loto, Gazeteler, Televizyonlar, Türkiye Haritası, Telefon Rehberi, TJK, İddaa, THY, Pegasus, SBS Sonuçları, ÖSS Sonuçları, Hava Durumu, Türk Telekom, Turkcell, Avea, Vodafone, MEB, Hürriyet Gazetesi, Milliyet Gazetesi, Sabah Gazetesi gibi içerikler yer almaktadır.

Gizlilik Politikası